Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zespół Szkoły i Przedszkola w Łostówce
Dzień Babci i Dziadka

13 stycznia 2018


Święto Babci i Dziadka to niepowtarzalna okazja, by w wyjątkowy sposób podziękować ukochanym przez wnuki Babciom i Dziadkom. To dzień, w którym każde dziecko chciałoby podarować im tyle radości, wzruszeń i uśmiechów, aby zapomnieli o wszystkich troskach i dolegliwościach.
Dnia 13 stycznia 2018 r. w Zespole Szkoły i Przedszkola w Łostówce gościliśmy Drogie Babcie i Ukochanych Dziadków. Długo wyczekiwanych gości przywitała Pani Dyrektor Janina Flig. Już na wstępie złożyła im serdeczne życzenia oraz oddała głos uczniom, którzy przygotowali mnóstwo niespodzianek.
Najmłodsi, czyli przedszkolaki, recytowali wiersze, tańczyli, śpiewali oraz tak dla odmiany, tym razem to one opowiadały Babciom i Dziadkom bajki. Również dzieci z klasy I i IV w formie wierszy i piosenek złożyły Gościom życzenia. Uczniowie klas III przedstawili jasełka, które są tradycją tych spotkań, a na scenie pojawiła się również grupa kolędnicza z programem pt. „Z gwiazdą i turoniem”, dostarczając Babciom i Dziadkom wielu wzruszeń. To oni przecież uczą wnuki tradycyjnych kolęd i zagórzanskich tradycji kolędniczych, które kultywują nasi uczniowie. Nie zabrakło również występu zespołu regionalnego „Mali Łostowianie”, którzy uświetnili ten dzień śpiewem.
Po programie artystycznym życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom złożył Wójt Gminy Mszana Dolna Bolesław Żaba, który pogratulował gościom rezolutnych i utalentowanych wnuków. W uroczystości wziął także udział radny wsi Łostówka Jan Chorągwicki.
Wszystkie wnuki obdarowały swoich ukochanych gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Po części artystycznej zaproszono Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.
Powrót